Online Kasiinod

Home » Online Kasiinod

Tervitusboonus:
kuni 100€
boonus ja 300 tasuta spinni!!
Kehtib uutele mängijatele.

0.0

Tervitusboonus:
Kuni €400
sissemaksuboonus!
Kehtib uutele mängijatele.

0.0

Tervitusboonus:
100% kuni 500€
ja 200 tasuta keerutust!
Kehtib uutele mängijatele.

0.0

Tervitusboonus:
Kuni €100
lisa ja 50 tasuta spinni esimese sissemaksega!
Kehtib uutele mängijatele.

0.0

Tervitusboonus:
Kuni 200
tasuta keerutust!
Kehtib uutele mängijatele. 40x läbimängu nõue.

0.0

Tervitusboonus:
350
tasuta spinni!
Kehtib uutele mängijatele.

0.0

Parimad kasiinod

Interneti Kasiino Tüübid


Internetis tegutseb hetkel üle 1500 kasiino. Põhimõtteliselt aga esinevad nad kahes vormis.

Esimene nõuab enne mängimise alustamist, tarkvara allalaadimist ning on ilmselt enimkasutatud. Tihti on allalaetud kasiinol allalaadimisprogramm, kus esimene fail laetakse alla internetist ning millest installitakse arvutisse järgmised failid. On oluline tähele panna, et mängu täielikuks installimiseks on vajalik alla laadida suurel hulgal faile, mille allalaadimine esimesel mängimise korral võtab aega. Kui aga kõik vajalikud failid on alla laetud, on järgmisel korral mängu alustamine hoopis kiirem.

Teiseks esineb kasiinosid vormis, mis ei vaja allalaadimist. Sellised kasiinod kasutavad erinevaid tarkvara nagu Flash ja Java, mis lubavad mängijal juurdepääsu kasiino mängudele läbi interneti brauseri. Kuigi varasemalt puudus antud mängudel väline hiilgus ja glamuur, siis praegu kasutavad tarkvara väljatöötajad antud tehnoloogiat selle parimas vormis, et tagada mängude suurepärane graafika, heli ja mängitavus. Kasiinod, mis ei nõua allalaadimist on tihti populaarsed aeglase ühendusega mängijate seas, sest mängimiseks ei ole vaja alla laadida suurel hulgal faile. Sarnaselt töötavad paljud allalaadimist mittevajavad kasiinod erinevatel opereerivatel süsteemidel nagu näiteks Apple Mac, mis jällegi tõstab antud kasiinode populaarsust.

Siiski, pole tähtis, kas mängitakse allalaetud tarkvaraga või brauseri põhiselt, peab mängija alati olema ühenduses internetiga. See on põhiliselt sellepärast, et tarkvara peab alati olema ühenduses “Tõenäosuse generaatoriga” ( Random Number Generator ehk RNG), mis on tarkvara töötamise aluseks ja tavaliselt istub kusagil serveris. Sarnaselt peab tarkvara alati salvestama iga panuse, et uuendada Sinu kasiino kontol olevat raha hulka.

Nüüd, enne otsuse tegemist, tutvu erinevate kasiinodega. Erilist tähelepanu pööra deposiidi nõuetele, minimaalsetele panustele jms. Olemas on küllaltki arvukalt interneti-põhiseid kasiinosid. Paljud neist lubavad tasuta külastusi ning isegi teha mõningaid panuseid ilma kasutajaks registreerimata (Sa ei võida midagi, aga saad tasuta mängida).

Kui oled valinud kasiino, mis Sulle meeldib, siis palutakse Sul registreeruda kasutajana. Tavaliselt tähendab see internetivormi täitmist. Paljud isegi ei nõua, et annaksid oma nime ja aadressi. Sa saad endale arvenumbri ja salasõna. Pea meeles, et kui Sul on kasiinos ainult arvenumber ja salasõna ning Sa unustad need, siis oled kaotanud oma raha.


Kuidas valin Interneti Kasiino?


Õige Interneti kasiino valimine võib olla suhteliselt keeruline ülesanne – Interneti kasiinosid on üle 1500. Mõnede mängijate jaoks võib nende otsust mõjutavaks teguriks olla teatud mängude olemasolu või konto avamisel saadavate boonuste suurus.

Kasiinod.ee soovitab enne kasiino valiku tegemist tutvuda järgnevaga:

  • Kasiino Tarkvara – Interneti kasiinosid on palju. Kuid mainekad ja usaldusväärsed kasiinod kasutavad tarkvara suurtelt levitajatelt. Tuntud ning usaldatud tarkvara loojate seas on Microgaming, Wagerlogic / Cryptologic, OddsOn, Boss Media, Net Entertainment ja Random Logic.
  • Kasiino Litsents – Mängijatel tuleks kontrollida kas kasiino on litsentsitud. Mainekad kasiinod on valinud oma asukohaks koha, kus opereerimiseks on vajalik vastava loa olemasolu. Mõned litsentsid tähendavad rohkemat kui teised. Kuid kindlasti on litsentsi omamine mainekas kohas opereerimiseks (nt Gibraltar) hea märk usaldusväärsest kasiinost.
  • Informatsioon Kasiinost – Usaldusväärsetel kasiinodel ei ole midagi varjata ning sellest tulenevalt avalikustavad nad tihti infot kasiino juhtkonnast või omanikest. Mõned kasiinod aga ei pruugi seda infot täpsustada, kuid nõudmisel tagavad kõik mainekad kasiinod sellise informatsiooni. Kui kasiino keeldub sellise info avalikustamisest siis mängijatel tuleks olla ettevaatlik.
  • Kasiino Klienditugi – Klienditugi on suure tähtsusega, kuid tihti mängijate poolt kahe silma vahele jäetud. Kui enamus mängijad loodavad, et neil ei teki probleeme kasiinos mängides, siis on ikkagi oluline teha kindlaks, et klienditoega saab lihtsasti ühendust võtta. Mainekad Interneti kasiinod pakuvad hulgaliselt klienditoe võimalusi. Tavalisem on email, kuid on olemas ka telefonitugi, chat-tugi ning ka postiaadressid kasiinode puhul, kes tõesti tahavad kliente aidata. Alati on soovitatud võtta klienditoega ühendust juba enne mängimist. Isegi siis kui esitatud küsimused ei oma erilist tähtsust (nt millist tarkvara kasutate?).
  • Kasiino Finantsprotseduurid – Mängijad peavad olema rahul kasiino poolt tehtavate finantsprotseduuridega. Esiteks, peaks kasiino pakkuma sissemakse võimalust, mis on sobilik mängijale. Samuti tuleks eelnevalt kontrollida miinimum ja maksimum sissemaksete summasid. Kõige olulisem on aga nähtav kasiinost raha väljavõtmisega seonduvad reeglid ja tingimused. Tavaliselt teevad mainekad kasiinod oma finantsprotseduure 3 päeva jooksul pärast raha väljavõtmist.
  • Kasiino Boonused – Peaaegu iga kasiino ahvatleb mängijaid uute ning käimasolevate boonussüsteemide, võistluste või lojaalsuse skeemidega. Kuigi need meetodid on heaks ajendiks kasiinos rohkem mängimiseks, siis peaksid mängijad mõistma antud stiimulitega kaasnevaid reegleid. Tavaliselt on nõudmine, et kihlvedusid tehakse teatud aja jooksul. Sellised tingimused võivad olla masendavad, eriti kui mängija võidab suure summa mängimise jooksul, kuid enne boonuse kehtimise aega.
  • Kasiino Väljamaksete protsent – Mõned kasiinod avalikustavad igakuiseid väljamaksete protsente. Need on head indikaatorid näitamaks, milliseid väljamaksete tasemeid on mängudele (nt mänguautomaadid) seatud. Hoolimata sellest, kas antud andmed on avalikustatud või mitte, peaksid mängijad olema kindlad, et nad mängivad mänge, mis pakuvad neile maksimaalset kasu (nt video pokkeri lauad).
  • Kasiino Kasutustingimused – Mängijad peaksid kasiinos alati lugema lõiku “Kasutustingimused”, isegi siis kui see on äärmiselt igav. Kasiinodel on seatud vanusepiirangud ning samuti võivad olla asukoha piirangud. Mängijad peaksid olema enne kasutajakonto avamist kindlad, et kõik tingimused on neile vastuvõetavad.


Kas interneti kasiinod on turvalised?


Jah, interneti kasiinod on turvalised. Mainekate interneti kasiinode operaatorid peavad turvalisust äärmiselt oluliseks ning teevad kõik, et tagada mängija andmete turvalisus.

Interneti kasiinos tehtavad toimingud viiakse ellu krüptitud ühendustega (128 bit). See tähendab, et krediitkaardi või e-rahakoti andmete sisestamisel paisatakse Sinu poolt sisestatav info segamini, et keegi teine ei saaks antud infot lugeda. Sarnaselt on ka kasiino andmebaasis salvestatud info (kas isiklik või rahaga seonduv konto informatsioon) on krüptitud ning tihti pääsevad sellele ligi ainult valitud isikud.

Loomulikult, peaks mängija võtma arvesse omavastutuse seoses turvalisusega. Kasutaja ei tohiks kunagi teistele avalikustada oma kasutajanime ja/või salasõna. Samuti peaks kasutaja tegema kindlaks, et kasiino valiku puhul on otsustatud maineka teenusepakkuja kasuks. Kõige tõenäolisemalt on usaldusväärsed need kasiinod, mis kasutavad tuntud tarkvara (näiteks Microgaming, Cryptologic, Playtech ja NetEnt).

Nagu iga rahalise tehinguga on ka siin olemas risk, et midagi läheb valesti. Kuid interneti kasiinos mängimise risk on sama väike kui sisseostude tegemine, mis iganes interneti poes.

Samuti maineka interneti kasiino puhul ei tohiks võitude või saldo väljavõtmine olla keeruline. Paljud litsentsiõigused nõuavad, et kasiinod tõestavad oma majanduslikku stabiilsust enne kui luba antakse. Mõned õigused lähevad isegi nii kaugele, et nõuavad kautsjoni või kindlustuse tagamist mängijatele saldo maksmiseks. Mängijal tuleks kasiinot enne mängimist uurida, et olla kindel selle tegevuses.

Nad on mänginud mainekates kasiinodes ning on järginud kasiinos mängimise reegleid.


Kuidas teen sissemakset internetikasiinos?


Kõikidel juhututel pead enne päris rahaliste panuste tegemist tegema sissemakse. See tähendab raha saatmist oma interneti kasiino kontole ülekannete, krediitkaartide, pangalinkide või muude kanalite kaudu.

NB! Kasiinod ei luba mängida krediidile, välja arvatud kui selleks on väga eriline eelnev kokkulepe.

Enamus mängijad tahavad, et raha oleks olemas koheselt ning sellest tulenevalt on kohesed sissemaksed tavaliselt eelistatud nii mängija kui ka kasiino poolt. See tähendab, et sellised variandid nagu sularaha saatmine kasiinole on harva vastuvõetavad kuna võib võtta aega enne, kui raha on reaalselt olemas. Pangaülekanded on küll tihedamini vastuvõetud, kuid siiski kulub aega enne, kui on võimalik alustada mängimist. Mängijad peaksid enne ühegi deposiidi tegemist mõistma kaasnevaid ajalisi piiritlusi.

Lihtsam viis on sissemakse tegemiseks kasutada krediitkaarte. Visa, Mastercard on enim aktsepteeritud krediitkaardid kasiinodes. Kuid paljud krediitkaardifirmad ei luba klientidel enam krediitkaardi kasutamist sissemaksete tegemiseks. American Express on keelanud krediitkaardi kasutamise.

Sellest tulenevalt on e-rahakoti lahendused (nt NeTeller, Click2Pay, Eco Card jne) populaarsed viisid oma kontode rahastamiseks interneti kasiinodes. Need e-rahakotid on põhimõtteliselt elektroonilised interneti kontod, millesse saab teha makseid erinevatel viisidel – pangaülekannete või krediitkaardiga. Pärast seda saab mängija liigutada interneti kontolt raha sisse ja välja. Siit tulenevalt on ka võimalik deposiidi tegemine interneti kasiinos, samuti saab ka kasiinost tehtava väljavõtte panna tagasi arvele.

Lõpuks, kõige parem nõu, mida anda, on see, et kontrolli kasiinot, kus plaanid mängida. Kasiinod tahavad, et inimesed mängiksid ja on valmis läbi rääkima sobilikke maksevõimalusi. Samuti kirjeldavad mainekad kasiinod põhjalikult erinevaid olemasolevaid sissemakse tegemise võimalusi. On oluline meeles pidada, et panuseid tuleks teha usaldusväärsetes kasiinodes. Kui mängija leiab, et tema poolt soovitav sissemakse meetod on aktsepteeritav kasiino poolt, ei tähenda veel, et tegemist on usaldusväärse kasiinoga. Sellest tulenevalt tuleks siiski eelnevalt teha taustauuring, et olla kindel mängude aususest ning et võidud makstakse välja ilma probleemideta.
Kuidas saan Interneti kasiinost kätte oma võidu?
Oma võidu kätte saamine interneti kasiinost on tegelikult väga lihtne. Kõige suurem probleem, millega võid vastakuti sattuda on otsuse tegemine, kuidas võit tuleks sulle saata.

Võitude väljavõtmine on oluline osa interneti kasiinos mängimisel. Mängijad ei pea oma bilanssi välja võtma pärast mängusessiooni, pigem mängija poolt jäetud positiivne bilanss on kasiinol meeles kui mängija uuesti sisse logib.

Kuid kui mängija tahab võtta välja raha, siis on see suhteliselt lihtne. “Cashier” on koht, mille kaudu saab väljavõtte nõuet teha.

Mängijad peaksid alati teadlikud olema kasiinost väljavõtte tegemise reeglitest. Mõned kasiinod võivad käsitelda väljavõtteid teatud aegadel kuus või seada limiidid miinimum- ja maksimumsummadele, mida saab välja võtta. See on ka põhjus, miks mängijad peaksid olema täielikult teadlikud kasiino reeglitest enne sissemakse tegemist.

Mõned kasiinod võivad ka küsida isikuttõendavat dokumenti ning tõestust sissemakse tegemise dokumendist (nt koopia kasutatud krediitkaardist) enne kui raha üle kantakse.

Mis puutub väljavõtte menetlemisse, siis kasiino esmalt kontrollib, kas sul on luba raha väljavõtmiseks. Selline kontroll võib endas sisaldada kontrollimist, et kõik nõutavad paberid on olemas või et kõik boonustega tehtud panused vastavad tingimustele.

Siis kasiino teeb makse tavaliselt pärast seda, kui on kinnitanud mängijaga sobivaima väljavõtte meetodi. Kuid on ka kasiinosid, mis suruvad mängijatele peale teatuid väljavõtte meetodeid.

Mõned kasiinod saavad saata raha mängija deebet- või krediitkaardile, kui seda kaarti on kasutatud deposiidi tegemiseks. Kuid see on praegu väga harukordne, kuna mitmed deebet- krediitkaardifirmad blokeerivad igasuguseid hasartmängudega seotud rahalisi toiminguid. Kui aga selline meetod on olemas, siis see on kiireim ja lihtsaim viis. Tavaliselt ilmnevad tulud mängija bilansil 3-4 päeva pärast ülekande tegemist.

Sellised interneti rahakotid nagu NeTeller, Firepay või Nucharge on populaarsed meetodid, kus kasiino teeb väljamakseid. Kuid teatud riikides (nt USA) on antud e-rahakotid keelustatud hasartmängude mängimise eesmärgil. Eestis õnneks saavad mängijad seda võimalust kasutada.

Lisaks eelnimetatule võivad kasiinod ka pakkuda alternatiivsed väljavõtte lahendusi. Kuid need on detailselt kirjeldatud kasiino koduleheküljel. Mängijal tuleks otsida linke pealkirjaga “banking”, “withdrawals”, “my account” või “cashier”.