Trickz

0
Uus ning laia mängudevalikuga kasiino

Tervitusboonus

Tervituspakett kuni 300 tasuta keerutust

Plussid

 • Lai mängude valik (5000+)

Miinused

 • Sarnane teiste sama firma kasiinodega

Makseviisid

Sisukord

1. Sissejuhatus

Trickz pakub kõiki hasartmängude põnevusi otse teie ekraanil! Mina, Ian Klein, teie kasiinoekspert, viin teid Trickz-i maailma ja annan üksikasjaliku ülevaate kõigest, mida see online kasiino pakub. Minu enam kui 15-aastast kogemust kasiinotööstuses – nii füüsilises kui online keskkonnas – seob mind tugevalt selle valdkonnaga. Olles Eesti esimeses kasiinoarvustuste saidi kasiinod.ee asutaja ning kasiinode nõustaja, olen omandanud ainulaadsed teadmised ja ülevaate veebikasiinode tegevusest.

Trickz asutati 2022. aastal ja omab Eesti Maksu- ja Tolliameti väljastatud litsentsi. Kasiinot juhib Hitz Gaming OÜ – üsna hiljuti asutatud ettevõte, mille töötajate arv ja käive on aastaga märgatavalt kasvanud. See näitab Trickz’i kasvavat populaarsust ja ambitsiooni. Kuigi kasiino ei tegutse väga laialt, tervitab see kõiki Eesti mängijaid, pakkudes nii meelelahutust kui ka potentsiaalseid suuri võite.

Selles ülevaates astume sügavamale Trickz’i maailma, uurides selle mänguvalikut, boonuseid, maksevõimalusi, turvalisust, kliendituge ning palju muud. Ole valmis sukelduma ühe Eesti uuema online kasiino sügavustesse!

2. Esmamulje

Registreerimine Trickz’is on kiire ja lihtne, pakkudes Eesti mängijatele mugavat sisenemispunkti. Protsess sarnaneb enamiku Eesti veebikasiinodega.

Trickz’i kasutajaliides on visuaalselt silmale meeldiv, kasutades lihtsat, heledat värviskeemi. Paigutus on hõlpsasti mõistetav ja oluline teave, nagu mängukategooriad, hiljutised võidud ja teie konto saldo on selgelt nähtavad. Kuigi eraldi otsingufunktsiooni pole, on mängude sirvimine tänu kategooriatele ja filtritele siiski lihtne.

Kuigi Trickz’il pole mobiilirakendust, on selle veebikasiino siiski mobiilisõbralik. See tähendab, et saate mängudele ja kõigile olulistele funktsioonidele hõlpsasti juurde pääseda oma mobiiltelefoni või tahvelarvuti veebibrauseri kaudu. Mängisin mobiiliseadmes ja mul polnud tehnilisi probleeme ega märgatavaid viivitusi. Kõik toimis sujuvalt ja reageeris kiiresti, pakkudes meeldivat kogemust ka liikvel olles.

Trickz’i laialdane mänguvalik – üle 5000 mängu – oli see, mis kohe silma paistis. Siit leiate kõik alates klassikalistest slotimängudest kuni põnevate live-kasiinomängudeni. Mul oli hea meel märgata animatsiooniga mängude pisipilte – see lisab mängude lehele elu ja muudab sirvimise pisut lõbusamaks. Veebikasiino kiire laadimisaeg ja sujuv jõudlus olid samuti head näitaja.

Üldiselt jättis Trickz mulle positiivse esmamulje. See on lihtne kuid hästi kujundatud platvorm, mis pakub laia valikut mänge ja hõlpsasti navigeeritavat kasutajaliidest. Kuigi see ei pruugi olla uuenduslik, on see siiski usaldusväärne valik Eesti mängijatele. Lisaks on nende tervitusboonuse pakkumine – 300 tasuta spinni uutele mängijatele – kindlasti ahvatlev.

3. Mänguvalik

Trickz pakub muljetavaldavat valikut mänge, mis peaksid vastama enamiku Eesti mängijate vajadustele. Mitmekesisus on kindel pluss, hõlmates üle 5000 mängu 27 erinevalt pakkujalt. Valikus on klassikalised slotimängud, põnevad live-kasiinomängud ning mitmesugused lauamängud, nagu blackjack, rulett ja bakaraa. Mänguvalik hõlmab populaarseid mänge ja uuendusi tuntud pakkujatelt nagu Pragmatic Play, Nolimit City ja paljud teised.

Kuigi Trickz’il ei ole unikaalseid mänge, pakub see mitmekesisust oma märkimisväärse mängukoguga. Minu jaoks on mängude leidmine väga lihtne – neid saab filtreerida nii pakkuja kui ka kategooria järgi, nagu “Uued”, “Live” ja unikaalsed “Smash” mängud, mis pakuvad kiiret, ruletilaadset mängu.

Trickz’i mänguvalikut värskendatakse regulaarselt uute pealkirjadega. See tagab, et mängijatel on alati juurdepääs uusimatele väljalasetele ja trendikatele mängudele. Leidsin mänge sirvides mitmeid uusi mänge, mis näitab, et kasiino on pühendunud oma valiku ajakohasena hoidmisele.

Kahjuks ei paku Trickz ei spordiennustusi, pokkerit ega bingomänge. See võib olla piiranguks neile, kes soovivad oma lemmiksporti panustada või pokkeriturniiridel osaleda, kuid enamiku Eesti mängijate jaoks, kes keskenduvad slotimängudele ja muudele kasiinomängudele, ei tohiks see suurt muret tekitada.

Üldiselt on Trickz’i mänguvalik muljetavaldav. Erinevad kategooriad ja hõlpsasti kasutatavad filtrid muudavad sirvimise nauditavaks, isegi kui eraldi otsingufunktsioon puudub. Kuigi spordiennustuste ja pokkeri puudumine võib mõnedele piirav olla, peaks mitmekesine ja regulaarselt värskendatav kasiinomängude kollektsioon pakkuma enamiku mängijate vajadustele piisavalt meelelahutust.

4. Boonused ja Kampaaniad

Trickz pakub mängijatele mitmesuguseid boonuseid ja kampaaniaid. Uutele mängijatele on saadaval tervituspakett, mis sisaldab 300 tasuta spinni: 100 esimesel sissemaksel ja 200 teisel sissemaksel. Tasuta spinnid kehtivad kindlatel slotimängudel.

Oluline on märkida, et Trickz boonustel on 25-kordne läbimängimisnõue, k.a sissemakse läbimängimise nõue, mis on üsna tavaline ning ei ole ülemäära kõrge ega madal. Lisaks peate läbimängimisnõuded täitma kolme päeva jooksul pärast boonuse aktiveerimist, mis võib mõne mängija jaoks olla väga keeruline. Boonuse saamiseks on nõutav ka minimaalne 20-eurone sissemakse.

Leidsin, et Trickz boonustega seotud tingimused on piisavalt selgelt esitatud. Mõned aspektid, näiteks kolmepäevane läbimängimisaeg, väärivad aga erilist tähelepanu. Samuti tuleb märkida, et boonustel on ka sissemakse läbimängimise nõue, kuid see on erinevate kampaaniate puhul erinev. See tähendab, et enne boonusraha saamist tuleb ka teie sissemakstud summadega teatud arv kordi mängida.

Trickz’il on lojaalsusprogramm, mis pakub erinevaid hüvesid, nagu tagasimakse boonused, eksklusiivsed tasuta spinnid ilma läbimängimisnõudeta, VIP pakkumised ja kõrgemad väljamakse limiidid. Programmi ülesehitus sarnaneb Hitz Gaming OÜ teiste kasiinode – Wisho ja Winnerz – programmidega

Trickz pakub umbes 3 aktiivset boonust korraga ning tutvustab regulaarselt uusi kampaaniaid. Lisaks tervituspaketile leidub aeg-ajalt ka muid kampaaniaid, nagu tasuta spinnid ja spetsiaalseid hooajalised boonused.

Üldiselt jättis Trickz’i boonuste ja kampaaniate valik mõnevõrra kesise mulje. Kuigi tervituspakett võib uutele mängijatele olla ahvatlev, ei eristu nende boonused unikaalsuse või eriti soodsate tingimuste poolest. Standardsed läbimängimisnõuded ja lojaalsusprogramm pakuvad küll teatud lisaväärtust, aga vaimustust ei tekita. Siin on kindlasti ruumi uuenduslike ideede ja mängijatele ahvatlevamate pakkumiste rakendamiseks.

5. Makseviisid

Trickz pakub Eesti mängijatele mugavaid makseviise, mis võimaldavad kiireid ja turvalisi sisse- ja väljamakseid. Kasiino teeb koostööd Zimpleriga, mis võimaldab pangalinkide kaudu teenuseid kasutada mitmes Eesti pangas, nagu Swedbank, SEB, Luminor ja LHV. See lihtsustab makseprotsessi ja säästab mängijate aega.

Nii sisse- kui ka väljamaksete minimaalne limiit on soodsalt madal, vastavalt 20 ja 5 eurot. See võimaldab nii algajatel kui ka väikeste panustega mängijatel mugavalt rahalisi toiminguid teha. Trickz kehtestab ka maksimaalsed päeva- ja kuulimiidid väljamaksetele: 10 000 eurot päevas ja 150 000 eurot kuus, mis on võrdlemisi suur summa. Need limiidid ei sea mängijatele liiga rangeid piiranguid, kuid aitavad siiski tagada turvalist ja vastutustundlikku mängukeskkonda.

Väljamaksete töötlemine on Trickz’is kiire – neid töödeldakse koheselt. See on märkimisväärne eelis, mis võimaldab mängijatel oma võidud kiiresti kätte saada. Samuti leidsin, et väljamaksetega seotud tingimused on selgelt ja lihtsalt esitatud, muutes need mängijatele hõlpsasti mõistetavateks.

Minu isiklik kogemus Trickz’is tehtavate maksetega oli sujuv ja probleemivaba. Zimpleri ja pangalingi kaudu oli nii sisse- kui ka väljamaksete tegemine mugav ja kiire. Väljamaksed kiideti heaks viivitamatult, muutes võitude kättesaamise väga lihtsaks.

Rahaliste tehingute osas tundub Trickz olevat usaldusväärne kasiino. Koostöö tuntud makseteenusepakkujaga ning standardsed KYC (Know Your Customer) protseduurid kinnitavad, et kasiino suhtub mängijate isiku- ja finantsandmete kaitsesse tõsiselt.

Üldiselt on Trickz’i maksevalikud piisavalt mitmekesised, et rahuldada enamikku Eesti mängijate vajadusi. Kiired ja hõlpsasti kasutatavad pangalingid, kiire väljamaksete töötlemine ning mõistlikud limiidid loovad kasutajasõbraliku ja usaldusväärse maksekeskkonna.

6. Ausus ja Turvalisus

Trickz võtab mängijate turvalisust ja mängude ausust tõsiselt. Kasiino omab Eesti Maksu- ja Tolliameti väljastatud litsentsi, mis tagab selle tegevuse legaalsuse ja vastavuse Eesti seadustele. See litsents on online kasiino legitiimsuse oluline näitaja, pakkudes mängijatele kindlustunnet.

Kahjuks ei oma Trickz selliseid sertifikaate nagu eCOGRA, mis kinnitaksid mängude ausust sõltumatu kolmanda osapoole auditi kaudu. Kuigi seda tüüpi sertifikaate pole alati kerge saada ja need ei ole kõigi kasiinode puhul kohustuslikud, tõstavad need siiski usaldusväärsust mängijate silmis.

Trickz rõhutab andmeturvalisuse tähtsust. Kasiino kasutab küll standardseid turvameetmeid, nagu SSL-krüpteering, ning järgib privaatsuspoliitikat, kuid üksikasjad selle kohta, kuidas mängijate andmeid kogutakse, töödeldakse ja säilitatakse, on veebisaidil üsna raskesti leitavad. Soovitan kasiinos enne mängimist nendega täpsemalt tutvuda.

Mängude ausus on Trickz puhul üsna usaldusväärne, kuid selle aluseks on vaid nende litsents Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt. Nende veebisaidilt võiks leida lisateavet selle kohta, kuidas nad mängude ausust tagavad, näiteks kasutades regulaarselt auditeeritud juhuslike numbrite generaatoreid (RNG).

Trickzi konto sulgemise tingimused on standardsed online kasiinode puhul. Siiski on nende puhul eriliselt oluline tähele panna, et Trickz võib piirata ka vestlusruumi funktsiooni või kohe teie konto piirata ja kontojäägi tagasi maksta, kui teete avaldusi, mis on seksuaalselt räiged või solvavad, sealhulgas väljendused, mis on rassistlikud, vaenulikud või halvustavad. Sellised tingimused on online kasiinode puhul mõistlikud ja üsna standardsed.

Üldiselt tundub Trickz olevat piisavalt turvaline ja usaldusväärne veebikasiino. Kuigi mõned täiendavad turvameetmed ja sertifikaadid suurendaksid usaldust, annab omanud Eesti litsents kinnitust, et kasiino vastab olulistele regulatsioonidele. Siiski on oluline märkida, et kasiino on veel suhteliselt uus ja usaldus tuleb pikapeale mängijate positiivsete kogemuste najal.

7. Vastutustundlik Mängimine

Trickz võtab vastutustundlikku mängimist tõsiselt, mis kajastub nende vastutustundliku mängimise lehel. Kasiino rõhutab, et hasartmängud peaksid olema puhtalt meelelahutuslik tegevus ning pakub mängijatele mitmeid vahendeid, mis toetavad teadlikku ja vastutustundlikku mängukäitumist.

Mängijatel on võimalik piirata oma kontosid erinevate limiitidega, sealhulgas sissemakse-, panuse-, kaotuse- ja seansiajalimiitidega. Lisaks pakub kasiino enesevälistamise võimalusi erinevateks perioodideks – 24 tundi, 48 tundi, nädal või 30 päeva. See on positiivne, kuna pakub mängijatele paindlikke võimalusi hasartmängudest pausi tegemiseks.

Kahjuks puuduvad Trickz’i veebilehel teave blokeerimistarkvara kohta ja isehindamise küsimustik, mis aitaks mängijatel hinnata oma hasartmänguharjumusi. Kasiino teeb koostööd Eesti hasartmängusõltuvuse liiniga (Mänguriliin) 15410 ja Gambling Therapy’ga, pakkudes mängijatele juurdepääsu professionaalsele abile ja teabele. Lisaks on kasiino veebisaidil vastutustundliku mängimise sektsioon, mis sisaldab kasulikke nõuandeid ja teavet teemat puudutavate väliste organisatsioonide kohta.

Kuigi Trickz’il on paigas mõned head vastutustundliku mängimise vahendid, on kindlasti ruumi täiustamiseks. Näiteks võiks kasiino tutvustada isehindamise küsimustikku ja pakkuda teavet blokeerimistarkvara kohta.

8. Klienditugi

Trickz pakub kliendituge inglise ja eesti keeles läbi live-vestluse. Tugi on saadaval ainult pärast registreerumist ega paku e-posti tuge või telefoni teel abi saamise võimalust. Kuigi ööpäevaringne tugi oleks ideaalne, puudub selge info lahtiolekuaegadest, mis võib kasutajate jaoks tekitada segadust. Lisaks ei ole kasiinol KKK-rubriiki, kuid põhiteave on siiski leitav nende esilehe allosas.

Selle üle, kui kiiresti kasiino klienditeenindus vastab, on vastakad arvamused. Kuigi minul oli kogemus, kus vastus tuli vähem kui minutiga, siis veebiarvustuste põhjal võivad ooteajad olla väga pikad või neile ei pruugita üldse vastata. See on oluline aspekt, mida Trickz peaks kindlasti parandama, kuna kiire ja usaldusväärne klienditugi on Eesti kasiinodes äärmiselt oluline.

Oma kogemuste põhjal hindan Trickz kliendituge keskpäraseks. Kuigi mul endal probleeme ei esinenud, on oluliste probleemide lahendamise aeg liigselt muutuv ja tugikanalid natuke piiratud. Eesti mängijatele võib eriti problemaatiline olla see, et tugi on kättesaadav vaid pärast kontole sisse logimist, ning puuduva e-posti toe tõttu võib kiirete murede lahendamine osutuda raskeks.

Üldiselt jätab Trickz klienditugi segase mulje. Kuigi live-vestluse kaudu on võimalik kiiresti ühendust saada, ei ole tugikanalite valik mitmekesine ning lahtiolekuajad on ebaselged. See piirab ligipääsetavust ja võib tekitada mängijatele tarbetuid raskusi.

9. Üldmulje ja Soovitused

Minu kogemus Trickz’iga oli mitmekülgne.

Positiivsed küljed

 • Lai valik mänge
 • Lihtne registreerimine
 • Kiired väljamaksed
 • Kasutajasõbralik liides
 • Mugavad maksevõimalused
 • Vastutustundliku mängimise tööriistad

Negatiivsed küljed

 • Puudub innovatsioon
 • Piiratud mänguvalik
 • Nõrk kogukonna kaasamine
 • Piiratud klienditugi

Kokkuvõttes on Trickz hea valik neile, kes otsivad lihtsat ja mugavat kasiinokogemust. Kasiino pakub laia valikut mänge, kiireid väljamakseid ja kasutajasõbralikku liidest. Siiski peaksid innovatsiooni ja kogukonna kaasamise puudumist arvestama need, kes otsivad ainulaadsemat ja põnevamalt kogemust.

Mulle avaldasid muljet selle mängude valik, lihtne registreerimine ja kiired väljamaksed. Samas jäi puudu innovatsioonist ja teatud olulisest mängukategooriatest. Kui need aspektid ei ole sinu jaoks eriti olulised, võib Trickz olla sinu jaoks hea valik.

Kutsun kõiki üles jagama oma kogemusi Trickz’iga kommentaarides. Teie arvamused aitavad teistel mängijatel teha teadlikumaid otsuseid.

Kui teil on küsimusi või vajate abi Trickz’iga seoses, võite alati minuga ühendust võtta. Olen valmis jagama oma kogemusi ja teadmisi.

0
Tervituspakett kuni 300 tasuta keerutust