Posido Tervituspakkumine

Posido kasiino kutsub kõiki uusi mängijaid avastama imelist kasiinomaailma ja pakub selleks suurepärast tervitusboonuspaketti. Tee oma esimene sissemakse ja saad kuni 500€ boonusraha ning 200 tasuta spinni!

Kuidas boonust saada:

  1. Aktiveeri pakkumine: Ava Posido kasiino veebileht ja registreeri end uue mängijana. Aktiveeri tervitusboonus oma kontol.
  2. Tee sissemakse: Tee oma kontole sissemakse vähemalt 20€. Netelleri ja Skrilli kaudu tehtud sissemaksed boonusele ei kvalifitseeru.
  3. Saa boonus: Saad automaatselt 100% boonuse oma sissemaksele kuni 500€ ulatuses. Lisaks saad 200 tasuta spinni populaarsel slotimängul Book of Dead.
  4. Mängi ja naudi: Mängi boonusrahaga, kasuta tasuta spinne ja naudi oma kogemust!

Näide:

Kui teed 100€ sissemakse, saad 100€ boonusraha juurde. Seega on sinu kontol kokku 200€, millega saad kasiinos mängida. Boonusraha konverteerimiseks pärisrahaks pead seda 35 korda läbi mängima. See tähendab, et pead panustama kokku 3500€ (35 x 100€). Kui oled boonuse läbi mänginud, konverteeritakse 100€ boonusraha pärisrahaks, mida saad välja võtta.

Lisaks saad 200 tasuta spinni slotimängul Book of Dead. Tasuta spinni võitude konverteerimiseks pärisrahaks pead need 40 korda läbi mängima.

Märkused:

  • Boonusraha kehtib 30 päeva.
  • Boonusraha saab kasutada ainult kasiinos.
  • Tasuta spinnid kantakse kontole järk-järgult: esimesed 20 spinni kohe ja ülejäänud 20 spinni iga 24 tunni tagant.
  • Enne boonuse aktiveerimist tutvu boonuse tingimustega.
Võta Osa