eesti|русский
kasiinod.ee
 • Online Kasiinod
 • Kasiinod
 • Blog
  • Kasiino Mängud
  • Online Kasiinod
  • Jackpot
  • Nõuanded
 • Kampaaniad

Paf Kasiino

Paf kasiino on mängulist meelelahutust pakkunud alates 1999. aastast. Ettevõtte juured aga ulatuvad 1966. aastasse, kui see Ahvenamaal asutati. Asutamise hetkel oli ettevõtte missiooniks teenida kasumit ja kasutada seda üldsuse hüvanguks. See missioon on tänaseni samaks jäänud.

Tõenäoliselt on Paf Eesti turul enim kampaaniad korraldav kasiino. Loosimisi, eripakkumisi ja turniire jagub igasse mängukategooriasse ning need toimuvad igal nädalal. Kõikidel Pafi kasiino liikmetel on võimalus osaleda ka Club Pafi reisidel. Läbi aastate on korraldatud rohkem kui 100 reisi enam kui 30 sihtkohta üle terve maailma.

Liitumisboonus

Paf kasiino ütleb, et nende tervituspakkumine on heldeim kogu Eestis, sest iga uus kasutaja saab lausa 2 tervituskingitust:

 1. 25 kohest tasuta mänguvooru kohe peale registreerimist (ainult 21+ vanustele)
 2. 10€ pärisraha, kui teed oma esimese 10€ suuruse sissemakse

Tasuta mänguvoorusid saab kasutada Double Joker Poker mängus kohe peale registreerimist. Need kehtivad 7 päeva ja iga mänguvooru väärtus on 0.20€.

Teine boonus, 10€ pärisraha kantakse kasutajakontole kohe peale sissemakse sooritamist.

Mänguvalik

Paf kasiino kasutab nii nende endi poolt kui ka NET Entertainment poolt välja töötatud kasiinotarkvara. Kuna Paf kasiino toodab ka ise mänge, võib nende mänguvalikust leida selliseid mänge, mida mujal kasiinodes pole.

Kasiinos saab mängida slotimänge, kasiinomänge laudades, pokkerit, spordiennustusi, bingomänge ja loosimisi. Olemas on ka live-kasiino võimalus ning bingolaudade juurde kuulub ka jututuba, kus saab kaasmängijatega ning Paf kasiino võõrustajaga vestelda.

Pokker

Paf Pokker jaguneb kaheks: Spade võrgustik ning Diamond võrgustik, mis ei olegi teineteisega nii sarnased, kui esialgu arvata võiks. Näiteks on mõlemas võimalik mängida põhilisi pokkerimänge: Texas Holdem, Seven Card Stud ning Five Card Draw, kuid Omahat on võimalik vaid Diamond Pokkeris mängida. Samuti on kasutajaliidesed ning kampaaniad erinevad. See on sellepärast, et neid kahte pokkerituba majandatakse täiesti erinevalt. Spade võrgustikku juhib On-Game Network ning Diamond võrgustikku Boss Media.

Mõlemad pokkeritoad pakuvad hulganisti turniire, mille graafik on üleval ka Paf kodulehel.

Väljamakse

Eesti pangakontodelt tehtavate sissemaksete minimaalseks summaks on 5 eurot ja minimaalseks väljamakse summaks on 10 eurot. Võidud makstakse välja kasutajakonto omaniku pangakontole või e-rahakoti kontole.

Kasutades pangakontole väljamakse tegemist, siis see võtab aega 1-2 päeva ning igas kalendrikuus saab teha neli tasuta väljamakset. Pärast seda maksab iga väljamakse kaks eurot. Tähtis on mõista seda, et muutes väljamakseteks ettenähtud kontot, jääb uus konto seitsmeks päevaks karantiini. Väljamakseid saab sinna teha alles seitsme päeva möödudes. Selle saab aga tühistada, kui läbid enda väljamakse meetodi tuvastuse kas ID Kaardi või Mobiil-ID kaudu.

Kasutades väljamakse tegemiseks e-rahakotti, toimub väljamakse kiiremini. Kuna Paf kasiino teeb vastavaid väljamakseid igal tööpäeval, peaks raha e-rahakoti arvele laekuma hiljemalt väljamaksele järgneval tööpäeval. E-rahakotti laekuvad ja sealt saadetavad ülekanded on tasuta.

Kasutajatugi

Paf kasiino kasutajatugi töötab hommikul 7-st kuni õhtul 10-ni. Kõikidele vahepeal saabunud küsimustele vastatakse järgneval päeval. Paf kasiino julgustab kasutama ka Korduma Kippuvate Küsimuste rubriiki, kus tõenäoliselt leiab oma murele vastuse. Kui aga ei leia, on kasutajatoega ühenduse võtmiseks kolm viisi:

 • Live-chat – live-chat on avatud siis, kui chati ikoon on klikitav ning kõikidele küsimustele vastatakse nii ruttu, kui võimalik.
 • E-post – e-posti vormi leiab kodulehelt ning seda kasutades saab kasutajatoele kirja otse saata. Lahtiolekuaegadel proovitakse kõikidele kirjadele vastata 30 minuti jooksul.
 • Klienditoe telefon – klienditoe tasuta number on 8000 100 390
Top Kasiinod
Paf
Kiirkasiino
Optibet
Kõik õigused kaitstud © 2023 · kasiinod.ee