Gaming Corps laiendab tegevust Eesti turule

Rootsi mängude arendaja Gaming Corps on hiljuti laiendanud oma tegevust Eesti turule, tuues siinsetele mängijatele oma mitmekesise mänguportfelli.

Eesti mängurid saavad nautida Gaming Corps’i mitmekülgset valikut mänge kõikides žanrites. Hiljutiste mängude hulgas on sertifitseeritud Plinko, Aztec Bonus Pot, Raging Zeus, Penalty Champion ning ka menukad mängud Jet Lucky 2 ja Coin Miner.

See on põnev aeg Gaming Corps’ile, kes on hiljuti saanud litsentsid tegutsemiseks Gibraltaril, Hollandis ja Kreekas. Eesti kliendid saavad nüüd partneri, kes seab kliendi vajadused esikohale, pakkudes kiiret ja paindlikku teenust.

Gaming Corps’i tegevjuht Juha Kauppinen ütles: “Olen uhke, et saame tutvustada oma mitmekesist mängude valikut Eesti turul. See on meie teekonnal järgmine oluline samm, kuna jätkame piiride nihutamist igas žanris.”

Ta lisas: “Jääme kindlaks eesmärgile pakkuda laia mänguportfelli, mis rahuldab kõiki meie aktiivseid turge, toetades kliente parima kohalikele mängueelistustele vastava sisuga. Ootame huviga selle teenuse pakkumist Eestis, kuna jätkame kasvamist.”

Gaming Corps on kogenud mänguettevõte videomängude taustaga, kes kogeb praegu kasvu hasartmängu sektoris. Hiljuti on kaasatud mõned sektori juhtivad talendid ning portfell koosneb premeeritud õnne-, kaevandus-, laua- ja automaatmängudest koos sertifitseeritud Plinkoga.

Eesti mängijatele avaneb nüüd unikaalne võimalus katsetada Gaming Corps’i uudseid ja põnevaid mänge. Ettevõtte laienemine reguleeritud Euroopa turgudele näitab nende pühendumist mänguelamuste piiride nihutamisele ja kvaliteetse teenuse pakkumisele.

Related posts