Reevo sõlmis lepingu Habaneroga oma platvormi laiendamiseks

Online kasiinoplatvormi pakkuja Reevo on sõlminud koostöölepingu mängutootja Habaneroga, et integreerida Habanero mängud enda platformile.

Habanerol on üle 150 mänguautomaadi, lauamängu ja videopokkeri mängu, sealhulgas Slime Party, Atomic Kittens, Meow Janken, Dragon Tiger ja Joker Poker.

Lisaks pakub Habanero mitmesuguseid lahendusi nagu Jackpot Race, mis toetab operaatoreid üleminekul maapealsest mängust internetipõhisele mängule.

Kuna Habanero arendab mänge HTML5 tehnoloogiat kasutades, saavad kliendid neid mängida erinevatel seadmetel nagu nutitelefonid ja tahvelarvutid.

Reevo müügijuht Petra Maria Poola ütles: “Oleme põnevil partnerluse osas Habaneroga, hasartmängu liidriga, et laiendada oma haaret. Habanero mitmekesised ja piire nihutavad mängud ning kiire laienemine on imetlusväärne. See partnerlus rikastab meie platformi. Koos vaatame lootusega helgele tulevikule vastu.”

Reevo märkis, et nii Habanero kui ka nende enda arendusmeeskond on pühendunud lisama igakuiselt kaks uut automaatmängu oma potfooliosse.

Habanero liitub enam kui 80 teise partneriga Reevo platvormil, sealhulgas Hacksaw Gaming, NetEnt, Evolution ja hiljuti BF Games.

Neilt pakkujatelt on kokku saadaval üle 8000 mängu, hõlmates automaadimänge, lauamänge, kokkuvarisemisi ja live kasiinot.

Reevo loodab lisada 2023. aasta lõpuks veel 20 mängupakkujat ja on teatanud plaanidest lisada 2024. aastal vähemalt 60 uut partnerit.

Related posts